SlideWood zastřešení bazénů Slide Wood s.r.o., Rokytno 174, Rokytno 533 04, tel.: +420 776 145 841, e-mail: o.nakladal@slidewood.cz.

posun krytu bazénu

Posun krytu bazénu

Námi dodávaná krytí bývají rozměrnější a mají tedy i určitou váhu. Nemusíte se ovšem obávat, že byste zastřešení nedokázali odsunout.

Manipulaci s krytem vždy se zákazníkem odzkoušíme a ujistíme se, že mu vyhovuje.

Dbáme i na bezpečnost dětí, a proto podle požadavku může být součástí zakrytí i aretace, aby nedošlo k samovolnému pohybu krytu.
Pro majitele bazénů, kteří si chtějí dopřát ještě něco navíc, zajišťujeme kryt na dálkové ovládání.

Posun krytu Slide Wood bazénové zastřešení

Rozhodli jste se pro Slide Wood zastřešení, ale nejste si jisti jaký použít posun krytu?

Samozřejmě důležitým faktorem je:

  • velikost zakrytí
  • počet segmentů, kde můžeme vybrat z jednoho, dvou nebo tří segmentů.

Pokud zvolíte posun jednoho většího segmentu, zde se nabízí jako pohodlnější a praktičtější varianta automatického odsunu s dálkovým ovládáním. Výhodou automatického pohonu je, že ničím nemusíte hýbat, ani nic odsouvat. Dálkové ovládání umožní pouze stisk tlačítka a kryt bazénu automaticky vyjede a zajede zpět do několika vteřin. Lze ho i časově naprogramovat pro otevření či zavření v časových intervalech dle Vašeho přání. Navíc ovládání elektromotorem je bezpečné i pro děti, díky aretačnímu systému, který zvyšuje bezpečnost na maximum.

Při menších segmentech lze využít mechanického odsunu, tedy bez elektromotoru. Konstrukce zastřešení je hliníková – je lehčí, nezrezne, má vysokou životnost a je vhodná pro agresivní prostředí.