SlideWood zastřešení bazénů Slide Wood s.r.o., Rokytno 235, Rokytno 533 04, tel.: +420 776 145 841, e-mail: o.nakladal@slidewood.cz.

posun krytu bazénu

Posun krytu bazénu

Námi dodávaná krytí bývají rozměrnější a mají tedy i určitou váhu. Nemusíte se ovšem obávat, že byste zastřešení nedokázali odsunout.

Manipulaci s krytem vždy se zákazníkem odzkoušíme a ujistíme se, že mu vyhovuje.

Dbáme i na bezpečnost dětí, a proto podle požadavku může být součástí zakrytí i aretace, aby nedošlo k samovolnému pohybu krytu.
Pro majitele bazénů, kteří si chtějí dopřát ještě něco navíc, zajišťujeme kryt na dálkové ovládání.

Pro více informací využijte naše specialisty, kteří Vám rádi pomohou a dodají potřebné informace.

Posun krytu Slide Wood bazénové zastřešení

Rozhodli jste se pro Slide Wood zastřešení, ale nejste si jisti jaký použít posun krytu?

Samozřejmě důležitým faktorem je:

  • velikost zakrytí
  • počet segmentů, kde můžeme vybrat z jednoho, dvou nebo tří segmentů.

Pokud zvolíte posun jednoho většího segmentu, zde se nabízí jako pohodlnější a praktičtější varianta automatického odsunu s dálkovým ovládáním. Výhodou automatického pohonu je, že ničím nemusíte hýbat, ani nic odsouvat. Dálkové ovládání umožní pouze stisk tlačítka a kryt bazénu automaticky vyjede a zajede zpět do několika vteřin. Lze ho i časově naprogramovat pro otevření či zavření v časových intervalech dle Vašeho přání. Navíc ovládání elektromotorem je bezpečné i pro děti, díky aretačnímu systému, který zvyšuje bezpečnost na maximum.

Při menších segmentech lze využít mechanického odsunu, tedy bez elektromotoru. Konstrukce zastřešení je hliníková – je lehčí, nezrezne, má vysokou životnost a je vhodná pro agresivní prostředí.